Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin Gimnazjalny 2013: Polski, historia, wos ODPOWIEDZI, ARKUSZE

Utworzony przez Karolajna., 23 kwietnia 2013 r. o 12:53
marbec napisał:
heh będę miał z polaka z zamkniętych 19/20, ale otwarte to nie bardzo;/. Myślicie ,że może być charakterystyka Bilba Bagginsa?
z polsiego było 28 punktów z zamkniętych, 2pkt za tę wiadomość do jakiejś tam strony i 10 za charakterystykę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marbec napisał:
heh będę miał z polaka z zamkniętych 19/20, ale otwarte to nie bardzo;/. Myślicie ,że może być charakterystyka Bilba Bagginsa?
z polsiego było 28 punktów z zamkniętych, 2pkt za tę wiadomość do jakiejś tam strony i 10 za charakterystykę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z charakterystyki 10 pkt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak ? dziękuję bardzo, podtrzymałaś mnie na duchu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sieeema ; ) Jak wam poszło ? Historia tak sobie, reszta nawet okej. Opisywałam Bilba Bagginsa, myślę że to dobry przykład. Jutro czeka nas najgorsze. POWODZONKA WSZYSTKIM ! ; ) pozdrawiam, Tyśka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małgosia napisał:
z polsiego było 28 punktów z zamkniętych, 2pkt za tę wiadomość do jakiejś tam strony i 10 za charakterystykę.
z zamkniętych maks 20.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisałam o Jurandzie ze Spychowa . czy to dobrze będzie ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwazacie, ze my mielismy latwy w tamtym roku? ha, pomyslcie sobie co musielismy czuc bo bylismy rocznikiem na ktorym eksperymentowali. poza tym widze tutaj wielkie oburzenie nt. potopu. ja sie was pytam po co wam znajomosc tejze lektury jak mieliscie fragment tej ksiazki i nie musieliscie poza to wykraczac? Pozdrawiam, licealistka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
17 z zamkniętych Mówiąc szczerze jestem w szoku, że w zadaniu drugim jest ryzykanctwo o.O Byłam pewna, że to cwaniactwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małgosia napisał:
Przepraszam Was bardzo, ale nie było ŻADNEJ rozprawki na temat "Krzyżaków". Po pierwsze w każdej szkole mogły być trzy różne książki hisotryczne Henryka Sienkiewicza, nie każdy miał "Krzyżaków." Po drugie nie było rozprawki. Była charakterystyka bohatera literackiego, który naszym zdaniem wykazał się odwagą. W takim wypadku była to Charakterystyka postaci z ELEMENTAMI rozprawki. Przykładów na tego typu pracę mogło być mnóstwo, wystarczyło pomyśleć. Bohaterowie "Krzyżaków", "Kamieni na szaniec", "Dywizjonu 303", jeśli ktoś się uparł to nawet "Stary człowiek i morze". Tak więc, nie wszystko napisaliście jak trzeba. I nie mówcie mi, że macie arkusz, bo sama dzisiaj na własne oczy widziałam. Pozdrawiam, uczennica 3 klasy gimazjum.
jeśli ktoś się uparł to nawet "Stary człowiek i morze" - Stary człowiek i morze - Santiago - to bardzo dobry przykład!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no kilka błędów jest ale dałem rade...pisałem o kamieniach na szaniec ..i nie koniecznie trzeba bło pisać na ten temat(ten co jest na stronie) maxa nie ma ale jest gitara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Co było na Egzaminie gimnazjalnym 2013: z języka polskiego? Gimnazjaliści musieli napisać m.in. rozprawkę na temat Zbyszka z Krzyżaków." Nie było rozprawki tylko charakterystyka bohatera literackiego który według nas wykazał się odwagą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lol. Ja miałem charakterystykę wybranej postaci literackiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OOo tyśka, też miałem go oposywać, ale wybrałem froda z trylogi Wp Piona !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Orientuje się może jak to jest z kolejnością odpowiedzi? Chodzi mi o to po czym rozpoznać czy moja poprawna odp np A jest taka sama jak u kolegi obok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem czego się burzycie.. przecież to oczywiste, że jeśli jeśli tekst jest załączony, to nie musi być z podstawy programowej... a co do charakterystyki - w naszej szkole, z naszą nauczycielką, nie pisaliśmy charakterystyki ANI RAZU w ciągu całej nauki języka w gimnazjum... porażka i kpina, ze strony naszej nauczycielki, a nie OKE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Histaa super! jestem zadowolona ! 75% ! ;d Fuck yeaaa xD a polak jakoś 65%-75% bez charakterystyki Wiec też nieźle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kami ja też opisałam Froda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też miałem charakterystykę i wybrałę ,,Zośkę" chyba błąd z tą rozprawką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...